KONST / Litografier / Litografier / collage 13486175
nr 1348 6175
Bert-Johnny Nilsson
(1934-2004), Sverige
Litografier / collage, 5 st, Signerade, ramens innermått: 80x59 - 87x67
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 21 september 2020
kl 19:42:39
20/9 17:39:23
Bert-Johnny Nilsson
Läs mer om Bert-Johnny Nilsson